Szukaj

Nowe systemy hamulcowe od RacingLine


Nasz długo oczekiwany zestaw kutych monoblokowych hamulców - Stage 3 przenosi technologię hamowania do poziomu wyższego niż kiedykolwiek wcześniej w tej części rynku. Jednolity projekt RacingLine Performance polega na dostarczeniu doskonałych osiągów, wyposażonych w funkcje związane ze sportami motorowymi, przy tym zyskując na prawdziwym wyglądzie supercar'u w dziedzinie hamowania.

Połączenie naszego doświadczenia projektowego z zaawansowanymi 5-osiowymi technikami produkcji CNC oznacza, że ​​zestaw ten ma więcej wspólnego z komponentami sportów motorowych najwyższego poziomu niż z typowymi częściami rynku komercyjnego, co pozwala zestawowi połączyć najwyższą wydajność na torze z lekkością, sztywnością i dobrze wyglądającym wykończeniem.

Zacisk który jest znacznie sztywniejszy i lżejszy niż jakikolwiek inny, w połączeniu z wyjątkowymi właściwościami chłodzenia i wyjątkowymi detalami wyróżnia się na tym rynku.


Pomimo rozmiarów tych zacisków, ważą one znacznie poniżej masy części fabrycznych, co pozwala na znaczne nieresorowane oszczędności masy.

Zacisk, klocki i wspornik razem ważą 5,3 kg w porównaniu z 8,6 kg dla fabrycznego odpowiednika Golf 7R lub S3.

Zestaw oferuje w pełni pływające dwuczęściowe tarcze o średnicy 355 mm lub 380 mm, które zapewniają znacznie większą pojemność cieplną, dzięki czemu zmniejsza się efekt blaknięcia. Mniejsze dyski są skierowane na te

z 18-calowymi kołami, podczas gdy większe opcje

na 19-calowe i wyższe.


Dostępne są 4x wykończenia kolorystyczne: Gloss Black, GTI Red, Hard Anodized lub Nickel Chrome.


Inteligentne funkcje projektowe, takie jak system HubLine firmy RacingLine oraz wbudowane wskaźniki zużycia klocka hamulcowego, są częścią typowej dbałości o szczegóły.


Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów!

BEST-Performance

Wyszukaj