Nasze firmowe R8!

Przedstawiamy Wam jedną z dwóch najważniejszych tegorocznych zmian w naszej firmie! Jedna i druga miała zostać zaprezentowana w tym samym czasie ale druga się trochę przeciąga także skupmy się póki co na tej pierwszej!

Oto nasz nowy samochód firmowy Audi R8 V10 Plus nabyty już w zeszłym roku od jednego z naszych klientów ale jakoś nie było okazji na oficjalną prezentację. Mieliście okazję już nie raz widzieć ten pojazd czy to na naszym stoisku bądź fan page'u ale dopiero teraz zdecydowaliśmy się na ten krok głównie ze względu na zmianę felg. Wybór był prosty! High-End'owy Vossen Wheels z kutej serii S21-01 w rozmiarze 20x9 przód / 21x12 tył w wykończeniu Matte Midnight Smoke.

Samochód był już wyposażony w regulowane sprężyny KW suspensions, karbonowe filtry powietrza BMC AIR FILTERS oraz wydech Frequency Intelligent Exhaust - Fi Exhaust. Seryjna ceramika daje radę także w tej materii już nic nie będzie robione ale.. Jest a raczej będzie jeszcze coś czym jesteśmy mega podjarani ale to na spokojnie. Wszystko w swoim czasie 😉

Vossen Wheels Poland | Vossen Wheels Europe | Audi Sport | Audi Polska